Парфумерія Lineirr – робота для мами.

Декретна відпустка – це прекрасна пора для будь-якої мами. Перебуваючи вдома зі своїм улюбленим чадом, одночасно можна приділяти дитині масу вільного часу, і в той же час, розвиватися самій, і дозволити собі мати завжди додатковий дохід.

parfumeriya-robota-dlya-mamy

Любі дівчата та прекрасні дами – робота для мами в декреті з компанією Lineirr – це допомога вашому бюджету і стабільний постійно зростаючий рівень доходу. Ми запрошуємо вас в самий ароматний і швидко зростаючий бізнес в Україні, в якому заробляти ви почнете вже з першого місяця.

Гнучкий графік роботи без відриву від сім’ї, безкоштовне навчання і підтримка від лідерів команди на всіх етапах роботи, допомога лідера новачкам незалежно від глибини, нормальні людські відносини.

Місто, населений пункт – значення не має! Працюємо на всій території України.
Вам необов’язково мати професійний досвід або університетську освіту … У вас лише має бути здорове ставлення до роботи і сильне бажання побудувати краще життя для себе і своїх близьких. Компанія набирає співробітників для віддаленої роботи:
Дуже добре підходить для матусь в декреті, студентів і всіх бажаючих!

Сохранить

Сохранить

Сохранить

One comment

 1. Тетяна Харків коментує:

  Відгук: Парфуми Lineirr- Хороші духи за низькими цінами
  переваги:
  Ціна, стійкість, великий вибір
  недоліки:
  Перед святами потрібно замовляти заздалегідь.
  Завжди з презирством і підозрою ставилася до мережевого маркетингу. Але так вийшло, що мені запропонували спробувати продукцію фірми Lineirr якраз тоді, коли я шукала собі новий аромат.

  Виявилося, дуже зручно! За допомогою арома-візиток мені дали послухати відразу ВРЮ палітру ароматів. Кілька сподобалося, нанесли на шкіру. У пробниках запах нічим не відрізняється від того, що у флаконі. І такий же стійкий. Так само замовляю і своєму хлопцеві, він дуже задоволений!
  Мінус тільки один – перед святами все розбирають зі складів, неможливо замовити.
  Стійкі, що не алергенність (стикалася з алергією на духи), не дорогі парфуми, аналоги відомих брендів. У мене дуже тонкий нюх, я відчуваю невелику різницю між оригіналом і духами Lineirr, але мені здається, що у духів Lineirr глибший, цікавий аромат.
  Раджу до покупки!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *